O nás

Naše prodejna U Datla působí na trhu již řadu let. V nabídce sortimentu najdete kancelářské a školní potřeby, ale i další papírenský sortiment, dále také modelářské potřeby, kreativní hračky, dárky, drogerii, dekorace, bižuterii a spoustu dalšího.

Naše prodejny

Ústí nad Orlicí

Žamberk

Jak šel čas

Ve svých začátcích, jsme se zaměřovali zejména na papírenský sortiment. Začínali jsme proto jako malé rodinné papírnictví známé pod názvem Papírnictví u Datla, které sídlilo v druhém patře obchodního domu Nová Louže v Ústí nad Orlicí.

Se snahou uspokojit požadavky našich zákazníků se neustále rozšiřovalo portfolio nabízeného sortimentu, které dodnes narůstá.

V momentě, kdy se dalo říct, že nejsme pouze papírnictví, jsme se rozhodli pro razantní krok. Přestěhovali jsme naši prodejnu do prvního patra obchodního domu Nová Louže v Ústí nad Orlicí, kde ji mimochodem najdete dodnes. Zároveň jsme změnili i název a z jasně říkajícího Papírnictví u Datla, jsme se přejmenovali tak, jak nás znáte dnes – U Datla.

Naší prioritou vždy bylo a je poskytnutí komfortu při nákupu a nabídka kvalitního zboží. Zároveň našim zákazníkům chceme být co nejvíce nablízku. Proto jsme otevřeli v roce 2021 druhou pobočku, kterou najdete v Žamberku na adrese Gen. Knopa 942.

Ve všech našich prodejnách najdete kancelářské a školní potřeby i další papírenský sortiment, modelářské potřeby, kreativní hračky, dárky, drogerii, dekorace, bižuterii a spoustu dalšího.

Do budoucna zvažujeme i online prodej, proto nás nezapomeňte sledovat, aby vám nic neuteklo.

Tým U Datla

spolupracujeme

Spolupracujeme s ověřeným dodavateli jako jsou Albi, Corfix, Bon-bijou, KOH-I-NOOR, Pilot, Centropen, Stabilo, Maped, Oxybag, P+P karton, Papírny Brno, TEMPUS, MFP, Aria a spoustu dalších.